Kontakti

+371 636 243 64

Rekvizīti:

SIA “Kurekss”
Reģ. Nr. 40003250931,
“Graudupi”, Tārgales pag., Ventspils novads,
LV-3621
AS “Swedbanka”, HABALV22,
LV21HABA0001408048160
AS “Luminor Bank”, RIKOLV2X
LV12RIKO000201200075

GPS koordinātes:

Platuma grādi = 57.396693
Garuma grādi = 21.646714

Virzienā no Rīgas, tieši pirms zīmes “Esiet sveicināti Ventspilī”

Administrācija

Jānis Apsītis

+371 63624364

janis@kurekss.lv

  • Valdes priekšsēdētājs
  • Ģenerāldirektors

Arnis Apsītis

+371 63624364

arnis@kurekss.lv

  • Valdes loceklis
  • Finanšu direktors

Armands Tolkaņovs

+371 29166333

armands@kurekss.lv

  • Valdes loceklis
  • Pārdošanas vadītājs

Pārdošana un loģistika

Armands Tolkaņovs

+371 29166333

armands@kurekss.lv

  • Pārdošanas vadītājs
  • Konstrukciju materiāli
  • Terases dēļi
  • Latas
  • Profilētie un ēvelētie materiāli
  • Garumā saaudzētie materiāli

Ainars Apfelbaums

+371 29141474

ainars@kurekss.lv

  • Blakusproduktu realizācija
  • Šķeldas
  • Skaidas
  • Mizas
  • Brāķētie baļķi

Māris Krūmiņš

+37126418182

maris@kurekss.lv

  • Vecākais loģistikas speciālists
  • Zāģmateriālu eksporta pārvadājumi

Edgars Budavs

+37120385557

edgars@kurekss.lv

  • Loģistikas speciālists
  • Vietējie zāģmateriālu pārvadājumi

Ražošanas un tehniskā daļa

Raimonds Pulmanis

+371 29423101

raimondsp@kurekss.lv

  • Ražošanas vadītājs

Miks Odiņš

+371 29156740

miks.odins@kurekss.lv

  • Tehniskais vadītājs

Artūrs Jankevičs

+371 63624364

artursj@kurekss.lv

  • Tehniskā vadītāja vietnieks

Guntis Celms

+37129494201

guntis@kurekss.lv

  • Atbildīgais par ugunsdrošību uzņēmumā

Zāģbaļķu sagāde

Ainars Apfelbaums

+371 29141474

ainars@kurekss.lv

  • Zāģbaļķu iepirkuma vadītājs
  • CoC shēmu uzraudzība

Uģis Čavars

+371 29403378

ugis@kurekss.lv

  • Mežu un cirsmu iepirkuma speciālists
  • Izcelsmes auditors
  • Darba aizsardzības sistēmas vadītājs